Walory akumulatorów żelowych HAZE

Walory akumulatorów żelowych HAZE, jakie sprzedaje marka COMSYSTEM są spore. Dostępne wyroby, jakie można dostać w sklepie importera powstają na podstawie innowacyjnych technologii. To gwarantuje wysoki stopień jakości i powtarzalności w zakresie parametrów wybranych monobloków. Firma HAZE wdraża najwyższe standardy jakości, a więc nie ma ryzyka, że zakupiony
akumulator litowo-jonowy 12v 100ah nie będzie funkcjonować jak należy.

Wysoka jakość i imponujące cechy związane z eksploatacją sprawiają, że oferowane akumulatory są uniwersalne, są niezawodne oraz mogą być zastosowane w licznych dziedzinach techniki. Baterie takie stosuje się między innymi w: zasilaniu awaryjnym, telekomunikacji, zasilaniu oraz oświetlaniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych, zastosowaniach morskich, kotłach oraz wielu innych dyscyplinach. Akumulatory żelowe bazują na technologii, w której elektrolit umieszczony jest w separatorze z maty szklanej. W ten sposób wypełniona jest przestrzeń międzyelektrodowa i zlikwidowana jest opcja wycieku elektrolitu z uszkodzonego mechanicznie akumulatora. Ulepszona jest także moc maksymalna akumulatora, z uwagi na niską rezystencję wewnętrzną tej budowli.

Akumulatory żelowe mogą być stosowane zarówno w pracy cyklicznej, trakcyjnej, jak i w zastosowaniach stacjonarnych oraz w instalacjach solarnych. Ich spore walory to: eliminacja pozycji pionowej w czasie pracy, wyeliminowanie konieczności uzupełniania elektrolitu, brak wycieku elektrolitu, podwyższona odporność na maksymalne temperatury, uderzenia i wibracje, jak i samorozładowanie. Z tego powodu warto sprawdzać, co jest w sklepie dostępne i decydować się na dany model, w zgodzie z użyciem jakie się dla niego przewiduje. Oferowana jest sprzedaż detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zleceniach można oczekiwać atrakcyjnych obniżek. Produkty te spełnią oczekiwania konsumentów, gdyż odpowiadają normie ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

You may also like...