Trwałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych

Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST powodują, że konsumenci chętnie go kupują. Głównie, tynki akrylowe jest uodporniony na wpływ warunków atmosferycznych. Jest to też wyrób elastyczny, jaki wykazuje dużą odporność mechaniczną.

Cechuje go idealna przyczepność do powierzchni. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to następny argument motywujący do zakupu. Znaczy, że tynk może być użyty na nowych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Atuty estetyczne oraz imponująca kolorystyka powodują, że kupujący z chęcią zaopatrują się w ten typ farby. Tynk oferowany jest w wersji natychmiastowo gotowej do wykorzystania, co sprawia, iż jego nakładanie nie jest czasochłonne.

Oferowany tynk powstał na bazie nowoczesnych technik. W związku z tym będzie nadawać się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nałożyć po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Ten typ tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum trzech dniach od ich wykonania. Paleta barw została ukazana przez producenta i można się z nią zapoznać na witrynie. O ile klienci chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Abstrahując od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można to uzyskać. U producenta tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Konsumenci mogą zaznajomić się z opisem na stronie. Do ich dyspozycji pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Skuteczność oraz prędka aplikacja dowodzą, że warto wybrać ten konkretny preparat. W jego składzie znajduje się specjalna mieszanka środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten rodzaj tynku jest zamieszczony.

You may also like...