Oferta firmy BIOS dla właścicieli firm

Propozycja firmy BIOS dla właścicieli firm obejmuje podobne usługi jak w wypadku klientów indywidualnych. Dotychczas na usługi jakimi są zwalczanie pluskiew zdecydowały się: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne.

Usługi dezynfekcji, dezynsekcji i usługi usuwania szkodników dedykowane przedsiębiorcom są z większą częstotliwością realizowane niż dla klientów prywatnych. Ekologiczne, efektywne i bezpieczne mocno wpływają na higienę w zakładzie pracy oraz stają się niezbędne w czasie sytuacji kryzysowych.

Eksperci z BIOS od dwóch dekad są bezkonkurencyjni w branży. Każda dezynfekcja w budynkach w jakich jest to rekomendowane przywraca czystość mikrobiologiczną na danym obszarze. O ile natomiast klient biznesowy zmaga się ze szkodliwymi owadami, może skorzystać z usługi dezynsekcji. Pozostałe usługi z jakich mogą skorzystać przedsiębiorcy to: usunięcie gniazd os i szerszeni, zwalczenie pluskwy domowej, odkomarzanie oraz zwalczanie much, usuwanie alergenów, zwalczanie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie obiektów.

W hotelach substancje wywołujące alergię usunięte są przy użyciu innowacyjnej techniki Allergoff PRO. To pomaga wyciszyć alergeny kurzu. aż na 6 miesięcy. Jeśli ktoś po raz pierwszy korzysta z usług podanej firmy to może dowiadywać się wiele w temacie współpracy z witryny internetowej. Oferta dla klientów biznesowych jest osobno przedstawiona, wobec czego nie ma potrzeby tracić czasu na szukanie. Można również skonsultować się z pracownikami, którzy dokładnie zaprezentują usługę na jakiej będzie zależało klientowi i dookreślą, ile czasu zajmie jej zrealizowanie. To pozwoli prędzej podejmować decyzję o rozpoczęciu współpracy.

You may also like...